Fotis Takianos largohet nga KB Rahoveci

Trajneri Grek, Fotis Takianos, është larguar nga KB Rahoveci.

Lajmi bëhet i ditur nga burimet e sigurta të Rahoveci24, por nuk precizohet nëse ai u shkarkua apo ka dhënë dorëheqje.

Ky lajm pritet të publikohet gjatë ditës edhe te faqja e KB Rahovecit.

Takianos e filloi keq sezonin te KB Rahoveci me 4 humbje nga pesë ndeshje të zhvilluara.

Drejtimin e klubit e merr Ilmen Bajra deri në gjetjen e një kryetrajneri të ri të nivelit ndërkombëtar.

Rahoveci24 dhe spektri basketbollistik në qytetin tonë gjithë verës ka paralajmëruar një situatë të tillë, por KB Rahoveci vendosi për diçka tjetër.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.