Ekskluzive: Balluku kthehet te Rahoveci, klubi ende asnjë fjalë për Altinin e Bardhin

Me të arritur Fotis Takianos në Rahovec ka kërkuar urgjentisht konsolidimin e ekipit dhe fillimin e stërvitjeve.

Të gjendur në situatë të palakmuar në raport me teknikun grek, klubi me urgjencë nënshkroi me Ergin Groshën.

640x74

Ky nuk është transferimi i vetëm sipas burimeve të Rahoveci24.

Klubi tashmë besohet se ka nënshkruar dhe sot e prezanton Arion Ballukun si lojtar të Rahovecit.

Shtyerja e afatit transferues të lojtarëve që pritet të ndodhē ka larguar presionin nga ekipi në negociatat me Alban Veselin, kërkesa e të cilit nuk përputhet me ofertën e klubit.

Ndërkaq ende asnjë fjalë klubi se ka thënë për Bardh Rexhën e Altin Selmancenen, të cilët duket se do t’i shohim në klube tjera me fillim të sezonit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.