Ekskluzive: Altin Morina luan ndaj Trepçës

Superylli i KB Rahovecit, Altin Morina, ka tejkaluar lëndimin dhe do të luaj ndaj Trepçës.

Lajmin për Rahoveci24 e ka konfirmuar trajneri Marjan Ilievski që ka thënë se Morina do të performojë në palestrën “MINATORI”.

640x74

Rahoveci ndeshet me Trepçën e trajnerit Neven Plantak nga ora 19:00.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.