Eko Regjioni të pandalshëm edhe verës, pastrojnë barishtet e këqija dhe rrugët

Rahoveci vazhdon të jetë qyteti më i pastërt në Kosovë. 

Dhe, meritë të jashtëzakonshme ka Eko Regjioni me në krye Gani Rabën.

640x74

Ata kanë pastruar gjatë ditës barishtet e këqija në qytet.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.