E pabesueshme – Djaloshi në koma nga Xërxa reagon pas vizitës së MC Kreshës (Video)

Reperi mitrovicas Mc Kresha sot ka pasur një ditë shumë emocionuese.

Ai me kërkesë të familjes, ka vizituar fansin e tij i cili tash e disa ditë gjendet në koma pas kontaktit me rrymën elektrike.

Në momentin kur reperi ka tentuar të komunikojë me djaloshin, Veton Kryeziun nga Xërxa e Rahovecit, ky i fundit ka filluar lëvizjen e disa gjymtyrëve.

640x74

Për ekranin e Klan Kosova, Kresha deklaroi i përlotur se momenti i shtrëngimit të dorës ishte tejet emocionues.

Një familjar i Vetonit tregoi se ai është rritur me muzikën dhe aktivitetet e reperit dhe prandaj menduan ta ftojnë Kreshnikun i cili mund të ndikonte për daljen nga koma.

Videoja e mëposhtme tregon ngjarjen tejet emocionuese.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.