Dy krushjanë rrahin tre të tjerë

Foto: Ilustrim

Tre persona janë sulmuar nga dy të tjerë në Krushë të Madhe të Rahovecit.

Vikimtat kanë kërkuar trajtim në ambulancë, derisa dy të dyshuarit janë arrestuar e ndaluar për lëndim.
 
Policia njofton se në fshatin Krushë e Madhe të Rahovecit me 19 shkurt rreth orës 17:45, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht tre viktimat meshkuj kosovarë. 

640x74

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe te njëjtit kane pranuar tretman mjekësor. Me vendin të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje për veprën lëndim i lëndë trupor.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.