Double double monstruoz i Bardhit në humbjen pafat të parën të këtij sezonit për Vëllaznimin

Vëllaznimi u mposht për herë të parë këtë sezon nga ndonjë ekip nga KB Istogu me rezultat 75-74 në gjysmëfinalen e Ligës së Parë, një kupë pa ndonjë vlerë të veçantë.

Pasi nënvlerësuan kundërshtarët, Vëllaznimi u kthye fuqishëm duke arritur të ngushtojë në një pikë disavantazhin nga 18 sa ishte gjatë takimit.

640x74

Bardh Rexha regjistroi 15 pikë, 19 kërcime dhe 3 topa të vjedhur me indeksin më të lartë mesatar nga të dy ekipet plot 21 PER.

Kështu Rexha vazhdon formën e jashtëzakonshme të tij.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.