Dokument – 81 mijë euro për instalim të ujit, rrymës dhe kanalizimit në çerdhen e Krushës së Madhe, tenderin e fiton kompania nga Suhareka

Spread the love

Komuna e Rahovecit njoftoi së fundmi dhënien e kontratës për instalimin e jashtëm të ujit, rrymës dhe kanalizimit për çerdhen e fëmijëve në Krushën e Madhe.

Kontrata “Instalimi I Jashtëm i Ujit, Rrymës dhe Kanalizimit në çerdhen për fëmijë në fshatin Krushë e Madhe” ka vlerë 81 mijë e 895 euro.

640x74

Kjo ishte oferta më e ulët sipas kësaj kontrate, kurse fitues i kontratës është kompania nga Suhareka, N.P.T. Bamirs.

Kontrata e plotëKliko Ketu

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.