Ditë feste në Rahovec, pa shumë organizime festohet 12 vjetori i Pavarësisë

Kosova po shënon 12 vjetorin e pavarësisë së vet.

Dhe në Rahovec ashtu si në çdo qytet tjetër festa u prit me flamuj Kuq e Zi dhe shtetëror.

640x74

Ndonëse dita e pavarësisë, në Rahovec nuk ka organizime masive që nxjerrin njerëzit në rrugë me atmosferë.

Ndërkaq, tema kryesore ende mbetet Final 8 dhe ngjarjet pas finales, ashtu sikurse ndryshimet eventuale në klub pasi qyteti pret reagime nga kryesia e klubit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.