Dita e Çlirimit festohet në Prime Bar me Visar Hajrullagën

Sot është 14 Qershori, dita e çlirimit të Rahovecit.

Dhe, pikërisht dita historike për komunën tonë do të festohet në lokalin më të ri në Rahovec.

640x74

Është Prime Bar që po hap dyert për Grand Opening – mbrëmjen e madhe me Visar Hajrullagën.

Lokali hapet më 14 qershor nga futbollisti ikonik, Isa Eminhaziri, i cili jo rastësisht zgjodhi këtë datë – duke i dhënë hijeshi qytetit pikërisht më 14 qershor në ditën e çlirimit të Rahovecit.

Prime Bar gjendet në rrugën Gëzim Hamza – Piktori pranë gjimanzit “Xhelal Hajda – Toni”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.