DITA 1: Rahoveci vs Trepça dhe Ponte vs Peja

Sonte starton dita e parë e OSA Termosistem Final 8 Kupës së Kosovës.

Ponte dhe Peja ndeshen nga ora 16:30 në një duel tejet atraktiv.

640x74

Ndërkaq eventi i mbrëmjes ku pritet show i madh është ndeshja Rahoveci – Trepça.

Biletat pothuajse janë shitur e pritet ferr i vërtet si për Trepçën ashtu edhe për Pejën.

Qyteti i Rahovecit pritet të jetë bashkë kundër Pejës dhe do të përkrahet Ponte.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.