Digjet salla me ushqim të bagëtisë në Rahovec

Një person nga Rahoveci ka raportuar se ishte përfshirë nga zjarri një objekt në të cilin kishte pasur ushqim të bagëtive.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

640x74

Sipas viktimës si pasojë e zjarrit janë djegur rreth 500 duaj ushqim i bagëtive vlera e të cilëve sillet rreth 1300 euro.

Viktima dyshon se zjarri ishte shkaktuar qëllimisht nga ndonjë person i panjohur. Rasti vazhdon të hetohet.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.