Dieta 28 ditore e dobësimit nga Marjan Ilievski

Rahoveci ka fituar të gjitha ndeshjet në shtëpi në Superligë e Kupë në vitin 2020.

Dhe, trajneri Marjan Ilievski gjatë qëndrimit ka aplikuar një dietë që ka shprehur gatishmërinë ta ndajë me publikun.

640x74

Dieta e Marjan Ilievskit:

4×7 = 28 dit

– 3dit mengjesi eshte prej 4 deri ne 6 vo (vetem te bardhat)

– Dreka , darka jan vetem mish I bardh apo peshk me perime

– Qdo t4ten dit mengjesi me musli jogurt ose tomel ose uj .

– Dreka , darka oriz me perime me pule ose peshk

– Uj me pi 3L ndit , caj kafe pa sheqer .

– Mos me honger fruta hiq , alkohol mundesh vetem 1 got ven , kurgjo tjeter

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.