Deputeti Visar Korenica godet AAK-në për mungesat në Komunë pas humbjes në zgjedhje: Tetori nuk është larg

Deputeti i VV-së, Visar Korenica, ka sulmuar AAK-në dhe zyrtarët e lartë të kësaj partie për mungesat në Komunën e Rahovecit.

Me anë të një postimi, Korenica ka thënë se ata duhet të kthjellen nga humbja dhe duhet të respektojnë orarin e punës për të kryer punë qytetarët.

640x74

Postimi i plotë i Visarit:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.