Denis Berisha nga Rahoveci nokauton boksierin rus (Foto)

Boksieri nga Drenoci i Rahovecit, Denis Berisha, ka arritur sukses të madh në karrierën e tij prej boksieri në diasporë.

Boksieri i ri por shumë i talentuar dhe i vlerësuar në Evropë arriti të mposhtë kundërshtarin e tij rus pa ndonjë problem në duelin që u zhvilluar në Linz të Austrisë.

Ky përbën një sukses të jashtëzakonshëm për të riun rahovecian.

640x74

Ai nuk harroi të bënte edhe shqiponjën pas këtij triumfi të tij të madh. /Rahoveci24/

denis 1 denis 2

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.