Dëmtohet asfalti i ri ende pa u përuruar rruga Rahovec – Pataqan (Foto)

Punët e shpejta që janë kryer pak para fushatës duket se nuk po u pëlqejnë fare qytetarëve.

Një qytetar i Pataqanit ka dërguar disa foto në faqen e kandidatit për kryetar, Visar Korenica.

640x74

Ai në kuadër të fushatës së tij “qytetari dixhital” ka kritikuar qeverisjen aktuale të Idriz Vehapit duke thënë se do të jetë kryetar për katër vjet dhe jo 4 muaj.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.