Deklarata e parë e Gardalin Shtavicës si drejtor i KRS (Foto)

Gardalin Shtavica ka folur për herë të parë në cilësinë e drejtorit për Kulturë, Rini dhe Sport në komunën e Rahovecit.

Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se është ndjerë mirë nga urimet duke falënderuar të gjithë, sidomos Avdullah Hotin, kryetarin e degës.

Ai ka premtuar angazhim dhe vullnet në punën që ai do të bëjë.

640x74

Urimi i plotë i Gardalin Shtavicës:
garda

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.