Dega e VV: Semafori “i portokalltë” i turpit, dëshmi e pasivitetit të Vehapit (Video)

Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Rahovec, ka reaguar me anë të një postimi në faqen zyrtare të kësaj dege e kanë quajtur kryetarin aktual, Idriz Vehapi, si njeri të pasivitetit dhe mos punës.

Sipas reagimit të degës së VV-së, semafori i portokalltë, që është dashur të jetë e kuqe, tash e disa vite është me ngjyrë të gabuar, duke u shndërruar në simbol të turpit të qytetit.

640x74

Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Rahovec, ka reaguar vetëm një ditë para fushatës nisjes së fushatës duke thënë se ky semafor është dëshmi e mos punës dhe pasivitetit të kryetarit aktual.

Postimi i plotë i degës së VV-së:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.