Dalin në shitje biletat, vetëm bashkë e tejkalojmë krizën dhe fitojmë ndaj Prishtinës

Kanë dalur në shitje biletat për ndeshjen ndaj Sigal Prishtinës që është testi më i madh i unifikimit rahovecian ndër vite.

Ndeshja zhvillohet të dielën nga ora 17:00 dhe Rahoveci vjen në moment krize të thellë rezultatesh pas humbjes nga Academic Bultex, përkundër paraqitjes së mirë.

640x74

Rahoveci mposhti dy herë Prishtinën dhe nga 3 humbje, 2 Prishtina i ka nga klubi jonë andaj gjithsesi duhet të besojmë në fitore.

Tash ëshë momenti që Rahoveci të jetë bashk sepse vetëm bashkë kalohet kriza. Janë momentet e vështira ato që bashkojnë njerëz të mëdhenj si rahovecianët.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.