Dalin në shitje biletat për duelin e madh ndaj Trepçës multi-milionëshe

KB Rahoveci ka hedhur në shitje biletat për ndeshjen ndaj Trepçës që zhvillohet të premten nga ora 19:00.

Biletat mund të blihen në dyqanin zyrtar të klubit qysh sot nga ora 12:00 e mesdites.

640x74

Atmosfera për këtë ndeshje pritet të jetë impozante pas hidhërimit nga krimi i gjyqtarëve në ndeshjen ndaj Vëllaznimit dhe pritet përkrahje masive për të mposhtur Trepçën multi milionëshe në Mizahir Isma.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.