Burri rrah gruan dhe vajzën, arrestohet i dyshuari në Rahovec

Spread the love

Është arrestuar një person në Rahovec pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:25.

640x74

“Viktima kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.