Breshër masiv në Rahovec, qëndroni në shtëpi dhe keni kujdes (Foto/Video)

Rreshje të jashtëzakonshme të breshërit dhe shiut kanë goditur Rahovecin.

Stuhia prej më të mëdhave që ka kapluar Rahovecin në kohët e fundit ka shkaktuar shumë dëme.

Dëme priten edhe në bujqësinë e Rahovecit.

640x74

bresher 1bresher 5bresher 3bresher 2

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.