“Boll mo me këta hajna”, djali i qytetit pritet emocionalisht nga bashkqytetarët (Foto)

Visar Korenica është pritur në mënyrë emocinale nga qytetarët e komunës së Rahovecit.

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit takoi qytetarët kokë më kokë, ku u prit ngrohtë dhe me shumë entuziazëm.

640x74

Shumë qytetarë në këto takime u shprehën të revoltuar kundër pushtetarëve të kaluar, dukei quajtur madje edhe hajna.

Visari pritet të vazhdojë takimet person më person, ashtu si gjatë gjithë fushatës. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.