Besmiri ndër më të angazhuarit në sezonin veror

Këngëtari i mirënjohur rahovecian i muzikës popullore qytetare, Besmir Spahiu, është një nga më të angazhuarit e sezonit veror.

Edhe pse një nga emrat më të rinj, Besmiri sipas disa informacioneve është shumë i angazhuar në sezonin veror.

640x74

Performancat e tij të jashtëzakonshme në sezonin e kaluar kanë bërë që sivjet ai të jetë prej më të kërkuarve.

Besmir Spahiu është prej këngëtarëve më premtues të muzikës popullore qytetare dhe dalë ngadalë po shndërrohet në ikonën e këtij zhanri në qytetin e Rahovecit. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.