Besim Sada nga Rahoveci i pari në garën automobilistike (Foto)

Besim Sada nga Rahoveci ka arritur që të rrëmbejë pozitën e parë në garat automobilistike.

Gara më e madhe automobilistike në Kosovëu zhvillua në Zym të Prizrenit, ku morën pjesë të gjitha klubet nga mbarë Kosova dhe rajoni, shkruan Rahoveci24.

besim sada 1

640x74

Dhe Klubi automobilistik i Rahovecit ka marrë po ashtu pjesë.

Vendin e parë e ka zënë për klubin tonë Besim Sada, i cili ishte i pakapshëm në kategorinë “Promo”.

Ky është një tjetër sukses shumë i madh nga rahovecianët në sport. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.