Besa të dielën në “Mizahir Isma” për të ndalur hovin e KH Rahovecit, përkrahja masive ndihmon ekipin

KH Besa zbarkon të dielën në Rahovec për t’ia shkaktuar humbjen e parë këtë edicion KH Rahovecit.

Ishte pikërisht klubi jonë i qytetit që ja shkaktoi humbjen e parë pas pesë vitesh klubit pejan, dhe më pas e mposhti edhe në Pejë.

640x74

Përpos Egzon Gjukës, ekipi do të jetë i kompletuar me lojtarët tjerë për këtë ndeshje, të cilat janë edhe më të motivuar pas triumfit masiv në Ferizaj ndaj KH Kastriotit.

Ndeshja zhvillohet të dielën nga ora 19:00h në palestrën “Mizahir Isma”.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.