Berat Duraku thotë se fryma e fitores po ndihet: Kandidatura e Haradinajt po pritet ngrohtësisht

Spread the love

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Berat Duraku, ka qëndruar bashkë me kandidatët tjerë në Drenoc, Senoc, Pastasel dhe Kaznik.

Ai nga këto fshatra vlerësoi se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka frymë fitoreje ku do.

640x74

Një prej drejtorëve më të respektuar të qeverisjes Latifi po ashtu potencoi se fryma e fitores po ndihet më shumë se kurrë.  

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.