Beatrisa Pista Demiri viziton shoqatën Hareja, premton fuqizimin e rolit të gruas

Kandidatja për deputete nga koalicioni PDK – AAK – Nisma, ditën e parë të fushatës zyrtare e ka nisur me takime dhe bashkëbisedime me qytetarë ashtu sikurse që ka bërë gjatë gjithë muajit të fundit.

Ajo ditën e parë të fushatës zyrtare ia dedikoi sportit dhe gruas.

640x74

Kështu, pas vizitës në stadium ajo qëndroi në shoqatën e pavarur të grave, ku u prit nga gratë, të cilat e falënderuan Pista Demirin për kontributin në vitet e fundit nga pozita e asambleistes.

Ajo mori përkrahjen e tyre për Fillimin e Ri, teksa kandidatja për deputete siguroi se me Fillimin e Ri gruaja do të ketë rol tjetër në vendimmarrje dhe do të përkrahen gratë sipërmarrëse me biznese të vogla.

Postimi i plotë në Facebook:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.