Beatrisa Pista Demiri viziton Pista Ekoplast: Fillimi i Ri për zhvillim ekonomik

Kandidatja për deputete, Beatrisa Pista Demiri, ka vizituar kompaninë Pista Ekoplast.

Ajo vazhdoi turneun e diskutimeve me qytetarë teksa viziton edhe bizneset.

640x74

Kandidatja u njoftua për së afëemi me procesin e punës teksa deklaroi se do të jetë shtytëse dhe insistuese për implementimin e Fillimit të Ri.

Postimi i plotë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.