Beatrisa Pista Demiri: Për Elvisin nuk ndalem së kërkuari drejtësi edhe nëse nuk fitoj

Kandidatja për deputet nga radhët e PDK-së, Beatrisa Pista – Demiri, ka dhënë një intervistë për Gazetën Experss.

Ajo në këtë intervistë ka folur për arsyet e kandidimit të saj, teksa u pyet nëse mund ta zëvëndësojë edhe vëllain e saj.

Ajo mohoi që mund ta zëvëndësojë Elvisin, teksa ritheksoi se kandidimin po e bën për të qenë zë i fuqishëm i Rahovecit dhe i Kosovës.

640x74

Motra e Elvis Pistës që nga mijëra qytetarë në Rahovec konsiderohet si hero, ka ri konfirmuar se ajo nuk do të ndalet së kërkuari drejtësi për vëllain e saj, pa marrë parasysh rezultatin e zgjedhjeve.

Postimi i Pista Demirit në Facebook dhe linku i profilit të saj në intervistën e Gazeta Express:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.