Beatrisa Pista Demiri: Njerëzit e Rahovecit nuk e meritojnë të jenë pa përfaqësim

Kandidatja për deputete nga Rahoveci prej radhëve të PDK – AAK – Nisma, Beatrisa Pista Demiri, ka qenë e ftuar në emisionin e drejtpërdrejt Infobox në TV Dukagjini.

Kandidatja në intervistën e saj ishte mjaft konkrete, duke precizuar arsyen e kandidimit të saj.

640x74

Sipas saj, ajo ka kandiduar për të përfaqësuar Rahovecin dhe njerëzit që ajo i vlerëson si më punëtor në Kosovë edhe në nivelin qëndror, pasi ishte asambleiste për tri mandate.

Ajo tha se njerëzit e Rahovecit nuk e meritojnë të jenë më të pa përfaqësuarit në Kuvendin e Kosovës në vitet e fundit.

Shikoni videon nga ky emision:

https://www.youtube.com/watch?v=bETq6AxqNvc

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.