Beatrisa Pista Demiri: Fillimi i ri, fundi i politikanëve të papërgjegjshëm

Spread the love

Tri herë rradhazi asambleistja më e votuar në Rahovec, mësuesja më e mirë e vitir 2014, anëtarja e kryesisë qendrore të PDK-së, Beatrisa Pista – Demiri, ka konfirmuar kandidaturën për deputete në kuadër të koalicionit PDK – AAK – Nisma.

Ajo konfirmimin e bëri me anë të një deklarate të fuqishme në rrjetin social Facebook, ku ka garantuar se do të jetë zëri më i fuqishëm i Rahovecit në Kuvendin e Kosovës – teksa e cilëson platformën Fillimi i Ri si fundin e politikanëve të papërgjegjshëm dhe të pa aftë përballë nevojave të qytetarëve.

640x74

Postimi i Plotë:

IMG_8914

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.