Beatrisa Pista Demiri beson në fitore: Vreshtarët tifozë më të mirë në Kosovë

Ndeshja e barazhit mes KF Rahovecit dhe Lugut të Baranit nuk ka mundur të mos e prekë edhe kandidaten për deputete, Beatrisa Pista Demiri.

Ajo në një postim në rrjetin social Facebook i ka dëshiruar fat ekipit të qytetit.

640x74

Me një foto ku shihet shtrëngimi i duarve me kapitenin, kandidatja thotë se ekipi do ta bëj krenar qytetin dhe do të triumfojë.

Mes tjerash, ajo quan Vreshtarët tifozët më të mirë në Kosovë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.