Basketbollisti i KB Rahovecit një fetar i madh (Foto)

Qendra e KB Rahovecit, Driton Bajrami, është një person mjaft fetar.

Lojtari i transferuar nga Sigal Prishtina te klubi jonë në ndeshjen e fundit është lënduar.

Por, ai duket se fuqishëm beson se All-llahu do t’i ndihmojë që të shërohet, e ai këtë e ka shprehur në rrjetin social në Facebook.

640x74

Në një postim të tij ai shkruan:

“Ju nuk fshiheshit (kur bënit mëkate) se do të dëshmojnë kundër jush të dëgjuarit tuaj, të pamurit tuaj dhe lëkurat tuaja, bile ju menduat se All-llahu nuk di për shumë gjëra që ju i bënit.
{ Surja Fusile }, [ ajeti 22 ]”. /Rahoveci24/dritoni

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.