Bashkimi e merr ndeshjen e parë, Vreshtarët fitojnë në tribuna

Rahoveci ka humbur ndeshjen e parë të playoffit ndaj Bashkimit me rezultat 105-79.

Ndeshja e zhvilluar në Prizren u karakterizua me spektakël të Vreshtarëve.

640x74

Ekipi nga ana tjetër dështoi të përmbushë potencialin e vet duke u mposhtur lehtësisht nga Bashkimi.

Mungesa e palestrës ndikoi edhe një herë ku Bashkimi falë palestrës kishte përgatitje më të mirë fizike.

Ndeshja e dytë zhvillohet në fundjavë në Prizren ku Rahoveci ka rastin ta barazojë serinë në 1-1 dhe të shkoj në Gjakovë në ndeshjen e tretë për të kërkuar epërsinë.

Asgjë s’ka mbarur!!!

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.