Bardhi Rexha monstruoz, ja siguron fitoren Kosovës me double double fantastik

Bardhi Rexha po tregohet talenti më i madh i Kohës në vendin tonë.

Supertalenti realizoi double double me statistika fantastike në fitoren e ngushtë të Kosovës ndaj Luksemburgut.

640x74

Ai shënoi 20 pikë, 14 kërcime !!! dhe 2 topa të vjedhur.

Bardhi u shpall lojtari i ndeshjes ndërsa kështu ka treguat se meriton 20 minutat e të rinjve te ekipi A i Rahovecit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.