Bardh Rexha: Kryetari të reagojë sa më shpejt, unë e djemtë jemi në gjendje të bëjmë gjithçka për klubin

Sot në orët e para të ditës, bordi i KB Rahovecit ka dhënë dorëheqje.

Kjo ka ardhur si pasojë e neglizhencës së organeve komunale, të cilët nuk i kanë ndarë paratë e premtuara.

Së fundi ka reaguar edhe kapiteni Bardhi Rexha, i cili i ka bërë thirrje kreut të komunës që të reagojë sa më shpejtë, pasi s’kanë kohë për të humbur. Synimi i tyre është që titullin ta sjellin në Rahovec.

Më poshtë edhe reagimi i plotë i Rexhës.

DEKLARATË PËR QYTETINMe shqetësim kam marrë njoftimet në rrjetet sociale dhe nga shokët e mi për zhvillimet e fundit…

Posted by Bardhi V. Rexha on Friday, August 28, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.