Bajrami falënderon tifozët: Ishte fitore e madhe

Mbrojtësi i Rahovecit, Bajram Krendali, u shpreh i lumtur për fitoren ndaj Hajvalisë.

Bajrami dhe Meda ishin shtyllat e mbrojtjes së skuadrës në fitoren me rezultat 3-1.

640x74

“Fitore e madhe, faleminderit Rahovec”, u shpreh Krendali në një postim në InstaStory.

Rahoveci ka 23 pikë pas 23 ndeshjesh, dhe është në luftë për mbijetesë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.