Baca i madh përkrah AAK-në

AAK ka marrë përkrahjen e fuqishme nga një prej kritikuesve më të mëdhenj të saj, Baca i madh i Drenocit.

Baca i madh e kishte quajtur mashtrues Smajl Latifin atëherë kur kishin marrëveshje për koalicion mes PDK-së dhe AAK-së.

640x74

Atë kohë kujtojmë se Smajl Latifi prishi në mënyrë të njëanshme marrëveshjen e koalicionit duke lënë jashtë qeverisjes komunale PDK-në në vitin 2010.

Kjo përkrahje e tij e Bacës së madh shihet nga fotografitë e publikuara nga vet Smajl Latifi.

AAK këtë përkrahje e mori në mbyllje të fushatës për balotazh.
 

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.