Azem Maksutaj në Rahovec: Nuk e dua politikën, po ndihmoj sportistët e ri

Kampioni i 14-fishtë i botës në kikboks, Azem Maksutaj, ka qënsdruar në Rahovec.

I ftuar nga këngëtari i mirënjohur Labinot Rexha, Maksutaj qëndroi në Zoya Lounge dhe në fitneset e Rahovecit ku takoi të apasionuarit pas fitnesit.

640x74

Ai në Zoya Lounge u prit nga shumë të rinj po ashtu të apasionuar pas sporteve luftarake, teksa pritja e emocionoi ish sportistin kulmor nga Deqani.

Ai potencoi mbi të gjitha se dëshiron të ndihmoj të rinjtj të apasionuar pas sportit ngase e urren politikën. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.