Avdullah Hoti viziton Rahovecin, e pi një kafe me LDK-në e Rahovecit (Foto)

Ministri i Financave dhe kryetari i LDK-së në Rahovec, Avdullah Hoti, ka vizituar kryesinë e degës në Rahovec dhe antarësinë.

Ai këtë e bëri pas takimit të madh të LDK-së në Prizren, ku u konfirmua mbështetja për proceset shtetërore.

Në një postim të tij në rrjetin social Facebook, shihen antarët e LDK-së së Rahovecit dhe Hoti të cilët e pinë edhe nga një kafe.
avdullah 1

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.