Avdullah Hoti uron KB Rahovecin, asnjë fjalë për palestrën (Foto)

Ministri për Financa në Qeverinë e Kosovës, Avdullah Hoti, ka uruar KB Rahovecin për suksesin e madh dhe inkuadrimin në Superligë.

Por, ai nuk tha asnjë fjalë për palestrën që ka një dekadë që ka filluar ndërtimi.

Në postimion e tij në Facebook, Hoti shprehur përgëzimet për KB Rahovecin, por ai nuk tha asnjë fjalë për palestrën pa të cilën garimi në Superligë për KB Rahovecin do të jetë i vështirë.

640x74

Avdullah Hoti si ministër i Financave dhe Kujtim Shala (po ashtu nga LDK-ja) si ministër i Sportit kanë në dorë përfundimin e palestrës e cila duhet të përfundohet sa më shpejt.

Ja postimi i Hotit:

avdullah hotiavdullah hoti

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.