Avdullah Hoti qëndroi në Rahovec, mobilizon strukturat e LDK-së (Foto)

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK – AKR – Alternativa, Avdullah Hoti, ka qëndruar gjatë ditës në Rahovec.

Ai është parë bashkë me antarë të degës së LDK-së në Rahovec duke ecur në qytet, në të njëjtën ditë kur rivalët e tij Kadri Veseli dhe Ramush Haradinajn po ashtu qëndruan në Rahovec.

640x74

Hoti qëndroi si zakonisht çdo të shtune në Rahovec.

Ai shfrytëzoi kohën që të mobilizojë degën e tij drejt zgjedhjeve të 11 qershorit, ku ai pret përkrahje nga Rahoveci. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.