Autobusi i Rahovecit përfshihet në aksident zingjiror në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Një aksident zingjiror ka ndodhur paraditen e të hënës në Komoran.

Sipas imazheve nga vendi i ngjarjes shihet se është përfshirë autobusi që i bart udhëtarët nga Rahoveci dhe Malisheva.

640x74

Sipas Policisë së Kosovës nuk ka të lënduar nga ky aksident zingjiror.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.