Artvision me projektin e ri, klipin e ri të Labinot Rexhës

Artvision ka konfirmuar se është duke punuar në projektin e ri. Këngëtari i mirënjohur nga Rahoveci me famë në mbarë vendin, Labinot Rexha, kësaj radhe projektin e tij më të ri do e realizoj me produksionin Artvision.

Këngëtari ka punuar intensivisht kohën e fundit me Artvisionin në videoklipin e ri të tij. Rexha ka treguar se çdo gjë deri tani ka ecur shumë mirë, shpreson se do të mirëpritet nga publiku ky projekt.

640x74

Xhirimet janë në fazën e fundit dhe shumë shpejt do të publikohet./Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.