Arrihet marrëveshja mes PAN dhe AKR për dalje nga kriza

Sapo është arritur një marrëveshje mes koalicionit PDK-AAK-NISMA dhe Aleancës Kosova e Re.

Burime të Radiotelevizionit të Kosovës, kanë bërë të ditur se para pak çastesh është arritur kjo marrëveshje.

640x74

Siç raporton RTK, vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës do të mund të mbahet të enjten ose të premten.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.