Arkitekti nga Xërxa: Plani i Visarit, gjëja më e mirë që mund t’i ndodhë Rahovecit

Arkitekti i njohur nga Xërxa, Egzon Kryeziu, publikisht ka mbështetur kandidaturën e Visar Korenicës për kryetar të komunës së Rahovecit.

Kryeziu, i cili njihet si aktivist i shoqërisë civile, mbi të gjitha është apolitik, në një postim në Facebook pretendon se ka përcjellur programin e Visar Korenicës dhe Smajl Latifit, kurse atë kandidatëve të PDK-së e LDK-së as që i kanë interesuar.

640x74

Sipas arkitektit të njohur, ai më i ka hequr dyshimet dhe thotë se fitorja e Visar Korenicës është gjëja më e mirë që i duhet komunës së Rahovecit.

Në anën tjetër ai thotë se vet në VV ka njerëz që nuk besojnë në fitoren e Visarit, e madje për asambleistë ka preferenca nga partitë tjera.

Postimi i plotë i Egzon Kryeziut:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.