Arian Qallaku i pafat me lëndime – thyen dorën

Arian Qallaku nuk ka aspak fat me lëndime.

Pas rikthimit ndaj Academic Bultex në Ligën Ballkanike, Qallaku nuk pati fat.

640x74

Ekzaminimet mjekësore kanë treguar se Qallaku ka dorën e thyer.

Kështu Ariani mungoi nga ndeshja ndaj klubit bullgar dhe do të mungojë edhe për njē kohë të pacaktuar.

Qallaku është në pikëpyetje për Final 8.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.