Ardiani sjell këngën e re, një duet me një këngëtare të njohur

Ylli rahovecian dhe mbarë shqiptar i muzikës qytetare, Ardian Limanmera, ka sjellë projektin e ri muzikor të tij, një duet me këngëtaren Majlinda Topanica.

Kënga titullohet “Vet vet më ke lan”.

640x74

Për Ardianin ky projekt i paraprinë një vere të ngjeshur dhe me shumë angazhime me mbrëmje të cilat tashmë janë të prenotuara prej kohësh.

Më poshtë shikoni fillimisht këngën e re më pas potpurinë e plotë me Majlindën:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.