Ardian Bujupi premton atmosferë në Rahovec te Labi (Foto)

Ardian Bujupi vjen pas një kohe të gjatë në Rahovec për një performancë speciale.

Ai pritet të këndojë hitin e ri të tij “Andiamo” me Capital T dhe ta performojë si premierë para publikut rahovecian.

640x74

Mbrëmja fillon nga ora 20:30.

Në postim në Instagram ai ka paralajmëruar atmosferë të zjarrtë në Rahovec.

(postim i sponsorizuar)

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.